Унікальний проект громади

м. Кам'янця-Подільського

На що ти здатний?        1. Не помічати нас.      2. Пасивно спостерігати.      3. Будувати разом з нами.

Навігація

Корисні посилання

     
 

Сайт про місто Кам'янець-Подільськкий - новини, історію, людей та події..


Тільки вибрані українські анекдоти - приколи та інший гумор українською..

Найкращий український магазин де можна купити національний товар..

Де замовити Торти на заказ а також можна вибрати кондитера.

 
     
     
     

Лічильники

Лічильники

Благодійна акція “Басейн всією громадою”

  Осінню 2005 року за ініціативою батьківського та трудового колективів ДНЗ № 21 “Золота рибка” було створено Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 “Дитинство”, (далі – Фонд) .

  Головним стратегічним завданням є залучення коштів для добудови дитячого басейну на території ДНЗ №21, будівництво якого було розпочато ще за часів Радянського Союзу (див. фото).

  Безпосереднім імпульсом до створення Фонду стала інформація про
• неспроможність фінансування будівельних робіт за рахунок місцевого бюджету,
• можливість продажу чи передачі комерційній структурі даного приміщення під заклад швидкого харчування,
• небажання пасивно чекати змін на краще.

  Ініціатори створення Фонду думають, що не обов’язково чекати, коли влада або закордонний чи місцевий бізнесмен виділять гроші на добудову. Тому вирішили втілити цей проект за допомогою загальної благодійності громадян.

  На загальних зборах було прийнято рішення про створення фонду, обрано керівництво, затверджено статут. Фонд було зареєстровано у Кам’янець-Подільському міськрайонному управлінні юстиції. Виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради було видано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 “Дитинство”.(див. свідоцтво про державну реєстрацію) Як недержавна неприбуткова організація Фонд включено до переліку неприбуткових організацій м. Кам’янця-Подільського (код неприбутковості 0005, (див. довідку неприбутковості)

  Спільно з громадською організацією “Центр освітньої політики”, яка має великий досвід по створенню благодійних фондів у школах міста, було розроблено пакет документів та розпочато Благодійну акцію “БАСЕЙН ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ”.

  У Благодійній акції “БАСЕЙН ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ” ми вбачаємо не просто збір коштів для добудови басейну а й можливість пробудження громадської свідомості, спосіб довести, що українці є згуртованими і здатними разом досягти спільної мети, що ми не є тими “чия хата скраю”.

  Наша благодійна акція запланована на 5 років. Збудувавши басейн, ми плануємо дати можливість користуватись ним дітям ДНЗ №21 з 9.00 до 16.00 (понеділок-п’ятниця), а з 16.00 до 21.00 (понеділок-п’ятниця) і 9.00-21.00 (субота-неділя) іншим дітям міста дошкільного та початкового шкільного віку.

  Басейн є і залишиться у комунальній власності. Враховуючи роль громади у вирішенні загальноміського питання, ми хочемо, щоб вирішення всіх питань, пов’язаних з роботою басейну, проходило на громадських слуханнях: це і відкритий прийом на роботу персоналу, вартість абонентського квитка, можливість надання права на безкоштовне користування басейном певними категоріями дітей.

  Якщо ми хочемо зробити наш басейн таким, щоб батьки з радістю вели своїх дітей навчатись плаванню, він має бути сучасним, з новітньою системою очистки та дезінфекції води, з автономною системою опалення для реалізації планів необхідно близько 1 мільйона гривень.

  Для залучення такої суми ми плануємо зробити 10 кроків:
1. збір благодійних внесків серед батьків та членів трудового колективу ДНЗ №21 “Золота рибка”;
2. збір благодійних пожертв серед трудових колективів міста;
3. отримання благодійних пожертв від приватних підприємців та великих бізнес структур;
4. збір коштів за допомогою благодійних скриньок;
5. проведення благодійних концертів;
6. проведення благодійних аукціонів;
7. отримання відрахувань від продажу певних товарів;
8. отримання грандів;
9. отримання благодійних пожертв від української діаспори;
10. отримати кошти з міського бюджету.

  Керівництво, члени БФ «Дитинство» та ГО “Центр освітньої політики” працюють на громадських засадах. Своїм прикладом ми показуємо, що для досягнення мети потрібні не лише фінанси, а й надання певних послуг або виконання робіт як безкоштовно, так і по собівартості матеріалу.

  Основою нашої роботи є повна відкритість і прозорість, що є ключем до довіри, а відповідно до успіху та відродження громадської благодійності. Збір та використання коштів є повністю задокументованим процесом. Кожна зацікавлена організація або громадянин мають можливість ознайомитись з нашою господарською та фінансовою діяльністю, звернувшись до керівництва або самостійно відвідавши наш web-сайт.

  За фондом не стоять будь-які впливові державні чиновники чи заклади, комерційні структури, конкретні релігійні конфесії, окремі партії. Та це не виключає рівноправної співпраці з ними для досягнення наших благочинних цілей.

  Непросто було розпочинати, нелегко нам йти зараз, звичайно, є помилки, пов’язані з недостатністю знань, але ми вчимось, самовдосконалюємось, працюємо, цілеспрямовано просуваємося до нашої спільної мети.
 

  Якщо Ви підтримуєте наші ідеї, сподівання, прагнете змінити наше життя на краще – приєднуйтесь до нас.
 

І навіть якщо:

• Критикуєте нашу роботу
   o – приєднуйтесь і доведіть, що можете працювати краще.
• Стверджуєте, що ми привласнюємо кошти
   o – перевірте, ми завжди відкриті для перевірок.
• Говорите, що ми працюємо заради якихось привілеїв
   o – працюйте разом з нами і отримуйте ті ж “привілеї”.
• Постійно запитуєте керівництво: “Ну коли вже збудуєте той басейн?”
   o – приєднайтесь, і з Вашою допомогою буде швидше.

Приєднуйтесь!
Разом ми збудуємо!

 

У нашому світі є ще люди, які здатні безкорисливо творити добро.
Давайте будувати басейн і наше майбутнє разом!

 

Наші новини

Наші партнери

 
 

Наші новини

25.12.2006.      Сайт знаходиться на стадії розробки!
     
1.12.2005.  

     Створено благодійний фонд, який на даний момент ...

     
     
     

Наші партнери