Унікальний проект громади

м. Кам'янця-Подільського

На що ти здатний?        1. Не помічати нас.      2. Пасивно спостерігати.      3. Будувати разом з нами.

Навігація

Корисні посилання

     
     
     
  Сайт про місто Кам'янець-Подільськкий - новини, історію, людей та події..  
     

Лічильники

ПОДІЇ

21 червня, 2005

Відбулись збори трудового колективу та батьківського комітету ДНЗ №21 “Золота рибка”, обговорювалось питання про можливість продажу недобудованої споруди дитячого басейну під заклад швидкого харчування. Було прийнято рішення звернутись до голови обласної державної адміністрації до депутатів обласної та міської ради, міського голови з вимогою вирішення долі, відкрити благодійний рахунок для збору коштів на добудову басейну. (див. протокол)

Було написано лист звернення (див. фото), під яким поставлено близько ста підписів.

 

07 вересня, 2005

Відбулись загальні збори трудового колективу ДНЗ №21 та батьків за участю заступника міського голови Демчука О.В. та заступника начальника управління освіти і науки Олійник Т.Г.  Було прийнято рішення про створення благодійного фонду, стратегічним завданням якого є залучення коштів для добудови дитячого басейну. (див. фото)

 

20 вересня, 2005

Відбулись установчі збори Благодійного фонду допомоги розвитку ДНЗ №21 “ДИТИНСТВО”. (див. протокол)

Було затверджено Статут фонду (див. Статут), вибрано членів правління фонду, членів наглядової ради.( див. список)

 

20 жовтня, 2005

Фонд було зареєстровано  у  Кам’янець-Подільському міськрайоному управлінні юстиції. (див. свідоцтво)

 

Виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради  було видано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 “Дитинство” (див. свідоцтво)

 

11 листопада, 2005

 Відкрито розрахунковий рахунок у Жмеринській Філії Акціонерного Банку  “Експрес-Банк”.

(див. реквізити)

 

15 листопада, 2005

Перший благодійний внесок у розмірі 100,00 грн. було зроблено головою фонду Паладійчуком Анатолієм. (див. квитанцію)

 

16 листопада, 2005

Відбулись чергові збори Благодійного фонду.(див. протокол)  Було повідомлено про реєстрацію у державних органах, виготовлення печатки, відкриття розрахункового рахунку (витрати, а це близько 280,00 грн. за рахунок власних коштів голови фонду Паладійчука Анатолія). Обговорювались питання організації роботи фонду, способи залучення коштів. Було вирішено запропонувати батькам зробити перші благодійні внески у розмірі 10,00 гривень і далі робити щомісячні по 1,00 гривні. Було вирішено розпочати спільно з ГО “Центр освітньої політики” благодійну акцію “Басейн всією громадою”.

 

Розпочинається збір благодійних пожертв серед батьків та членів трудового колективу ДНЗ №21 “Золота рибка”.

 

21-24 листопада, 2005 року

Першими приватними підприємцями, які підтримали нашу акцію стали: Вишневський В.М. (“Комп’ютер для тебе”) – 200,00 грн. і  Новіцька А.М. (магазин іграшок “Ельф”) – 50,00 грн. (див. квитанції)

 

13 січня 2006 року

У міській газеті “Кам’янець-Подільський вісник” виходить перша публікація про Фонд -  “Благодійність без політичного контексту” .

 

27 січня, 2006

Голова фонду Паладійчук Анатолій брав участь у семінарі-тренінгу для голів благодійних фондів, який проходив у міському будинку вчителя. Тренінг було організовано ГО “Центр освітньої політики”. Метою семінару було вивчення успішного менеджменту благодійних організацій. 

 

лютий, 2006

Спільно з нашими партнерами  ГО “Центр освітньої політики” та підприємством “Віта-друк” розробляється логотип фонду, розробляється бренд благодійної акції “Басейн всією громадою”. Комп’ютерну розробку логотипу та бренду було зроблено безкоштовно працівником підприємства “Віта-друк” Юлією Табенською, плакати було виготовлено на даному підприємстві лише за вартістю витратних матеріалів.

 

 01 березня, 2006

Підприємство “Віта-друк” виготовляє 100 плакатів – благодійна акція “Басейн всією громадою” разом ми збудуємо. Їх незабаром буде розміщено у закладах торгівлі міста. (див. фото)

 

03 березня, 2006

Виходить повідомлення про нашу благодійну акцію у газеті “Голос громад”

 

21 березня, 2006

У газеті “Голос громад” виходить стаття “Від обіцянок до конкретних справ”, щодо внесення питання добудови басейну у виборчу програму одного з кандидатів на посаду міського голови. (див. фото)

 

травень 2006р.

У приміщенні ДНЗ №21 "Золота Рибка" встановлено інформаційний стенд про благодійну акцію "Басейн всією громадою"(див. фото)

 

26 червня, 2006

Було встановлено інформаційний стенд біля споруди басейну, який є результатом спільної праці “Віта-друк”, Миронюка Олександра, Сергеєва Геннадія, Паладійчука Анатолія (див. фото)

 

У присутності голови фонду Паладійчука Анатолія, завідуючої ДНЗ №21 Кирик Людмили Вікторівни, члена ГО “Центр освітньої політики” Демчук Галини Богданівни було вилучено гроші з благодійної скриньки у зоомагазині “Улюбленець”. Сума благодійних пожертв склала 221,00 гривню.(див. фото), (див. протокол)

 

30-31 червня, 2006

Відбувся обласний семінар, організований „Центром освітньої політики” про поширення роботи благодійних фондів. Голова фонду Паладійчук Анатолій  презентував БФ “Дитинство”. (див. фото)(див. протокол)

 

Сталась справді неочікувана подія – з власної волі учасниками семінару було зібрано і зроблено благодійну пожертву у розмірі 90,00 гривень. (див. квитанцію)

 

липень, 2006

Завдяки підтримці підприємця Бабчинського Олександра на вулиці Соборній на 4-х рекламних сіті-лайтах з’явились повідомлення про Благодійну акцію “Басейн всією громадою”. Плакати було виготовлено і розміщено за рахунок підприємця. (див. фото)

 

03 серпня, 2006

В обласній газеті “Є Поділля” виходить стаття Віри Шпильової “Не запитуй, що держава зробили для тебе...”

 

серпень, 2006

У всеукраїнському щотижневому журналі “Експерт” виходить стаття Ірини Гасанової “От басейна до храма”. У статті висвітлюється наша благодійна акція у контексті розвитку громадянського суспільства.  

 

08 вересня, 2006

У міській газеті “7 днів” виходить стаття “Басейн всією громадою”

 

25 жовтня 2006

У республіканській газеті “Голос України” виходить стаття Віри Шпильової “Не питай у держави...”

 

30 жовтня 2006 .

У присутності учнів НВК №9 Білоуса Данила та Паладійчука Романа, Білоуса Павла – депутата міської ради, Паладійчука Анатолія було вилучено гроші з благодійної скриньки у зоомагазині “Улюбленець”. Сума благодійних пожертв склала 321,00 грн. (див. фото), (див. протокол)

 

листопад, 2006

У магазині “Улюбленець” (вул. Драгоманова, 14а) розпочато продаж дитячого журналу “Професор Крейд”. Від кожного проданого журналу 1,00 гривня перераховується на благодійний рахунок акції “Басейн всією громадою”(див. фото) 

 

15 грудня, 2006

Відбулась зустріч голови фонду “Дитинство” Паладійчука Анатолія з членами громадської організації “Центр освітньої політики”

Члени ГО одностайно вирішили робити щомісячні благодійні внески по 1,00 гривні.

 

19 грудня, 2006

Учасники нашої акції Бондар Микола Павлович, Танасійчук Микола Васильович, Борщевський Віталій Миколайович, Брощак Ігор Миколайович, Вишневський Володимир Миколайович зробили внески по 50,00 гривень кожен “приурочивши” це до Дня Святого Миколая. Сподіваємось що це стане доброю традицією.(див. квитанцію)

 

25 грудня, 2006

На підприємстві “Віта-Друк” виготовлено  40 футболок (див. фото) з логотипом Акції. Підприємство виготовило футболки за собівартістю матеріалів. Виготовлення фінансувалось Стефанцевим Юрієм (м.Київ) та Паладійчуком Анатолієм

 

січень, 2007

Підприємець  Бачинський Олександр за власні кошти розмістив соціальну рекламу про Акцію у ліфтах багатьох районів міста. (див. фото)

 

27 січня, 2007

На місцевому телебаченні у дитячій програмі „Мультивітамінка” вийшов 20-хвилинний репортаж про акцію „Басейн всією громадою”. Своїми думками про акцію поділилися А.Паладійчук – голова БФ „Дитинство”, О.Демчук – голова ГО „Центр освітньої політики”,  Л.Кирик – директор ДНЗ № 21 „Золота рибка”, В.Тюрін – начальник управління освіти і науки. Всі вони закликали кам’янчан не бути байдужими та підтримати акцію в міру своїх можливостей, адже ціною питання є здоров’я дітей, їхніх гарний настрій. (див фото)

 

У нашому світі є ще люди, які здатні безкорисливо творити добро.
Давайте будувати басейн і наше майбутнє разом!

 

Наші новини

Наші партнери

 
 

Наші новини

25.12.2006.      Сайт знаходиться на стадії розробки!
     
1.12.2005.  

     Створено благодійний фонд, який на даний момент ...

     
     
     

Наші партнери