Унікальний проект громади

м. Кам'янця-Подільського

На що ти здатний?        1. Не помічати нас.      2. Пасивно спостерігати.      3. Будувати разом з нами.

Навігація

Корисні посилання

     
     
     
   Предлагаем скачать фильмы бесплатно - много старых и новых кинолент...  
     

Лічильники

Благодійність без політичного контексту “Кам’янець-Подільський вісник”

Не запитуй, що держава зробила для тебе...“Є-Поділля”

От бассейна до храма «Эксперт Украина»

Басейн всією громадою “7 днів”

Не питай у держави...“Голос України”


“Кам’янець-Подільський вісник”, №2, 13 січня 2006

БЛАГОДІЙНІСТЬ БЕЗ ПОЛІТИЧНОГО КОНТЕКСТУ

Анатолій Паладійчук
Голова правління БФ “Дитинство”


У центрі міста на вул. Данила Галицького, 28 є один з найкращих дитячих садочків № 21 "Золота рибка". Не одне покоління дітей виховувалося І навчалося у цьому закладі за його 30-річну історію. Але мова про інше.
На початку 90-х років на території садка розпочалась будова басейну, та, на жаль, через відомі всім причини (розпад Радянського Союзу, занепад заводу-шефа "Електроприлад", загальна економічна криза в Україні) наміченому не вдалось здійснитись. У результаті ми отримали сіре приміщення без вікон І дверей, у якому не чути дитячого сміху і плюскоту води.
Новою точкою відліку стало літо 2005 року, коли над приміщенням нависла загроза перетворитися на пункт швидкого харчування. Але батьківська громадськість та колектив закладу не допустили цього. На одному із засідань голів батьківських комітетів вирішено створити благодійний фонд і розпочати акцію „Басейн всією громадою", щоб легально зібрати кошти на добудову довгоочікуваного басейну. Партнером у реалізації задуманого стала громадська організація „Центр освітньої політики" та її структурний підрозділ „Юридична клініка" "Ти не один", яка знаходиться в приміщенні управління освіти і науки на вул. Північній, 96, А, кімн. 210 (тел. 5-17-05). Члени громадської органі-зації неодноразово надавали вичерпні консультації щодо процедури створення благодійного фонду та ефективних моделей залучення коштів.
Так, у жовтні минулого року на карті міста з'явився новий благодійний фонд „Дитинство", одне з основних завдань якого - зібрати кошти на добудову і сучасне обладнання єдиного дитячого басейну у центрі міста, де будуть вчитися плавати, загартовуватися і оздоровлюватись понад 300 дітей „Золотої рибки". А у вечірній час та вихідні дні водні процедури зможуть отримувати діти з інших закладів міста.
Ми свідомі того, що це справа не одного місяця і року, але сподіваємося на підтримку пересічних громадян, міської влади і комерційних структур. Лише спільними зусиллями ми зможемо здійснити цей та багато інших соціально корисних проектів, якими пишатимуться кам'янчани різних поколінь.
Зайвими будуть слова щодо необхідності турботи про дітей - майбутнього нашої країни. Потрібно робити конкретні справи, а рівнятися нам є на кого. Вже перерахували кошти: ПП Новіцька А.В. (магазин '"Дитячі іграшки") - 50 грн., ПП Бондар М.П.-100 грн., ПП Вишнеаський В.М. ("Комп'ютер для тебе") - 200 грн., салон мобільного зв'язку "Сота стиль" - 100 грн., начальник відділення "Експрес-банк" Борщевський В.М (власні кошти) - 50 грн., ПП Брощак І.М. - 50 грн., громадяни міста Карпенко Е.Л.- 50 грн., Танасійчук М.В. - 50 грн., ПП Паладійчук А.В. (магазин "Улюбленець") -370 грн. На слова щирої подяки заслуговують батьки дітей, які відвідують садочок, та трудовий колектив самої „Золотої рибки". Вони вже зібрали понад 3000 гривень.
Незабаром планується встановити скриньки для благодійних пожертв у низці магазинів міста. Попередню згоду дали власники магазинів "Дитячі іграшки" (вул. Данила Галицького, 13), "Улюбленець" (вул. Драгоманова, 14-а), салон мобільного зв'язку "Сота-стиль"'(вул. Гагаріна, 46).
Ця ініціатива знайшла підтримку серед політичних сил міста. Зокрема, партія ВО «Батьківщина» виділила кошти на рекламу та інформаційну кампанія. Партійне бюро запевнило організаторів акції у підтримці на період зборів коштів і завершення будівництва.
В арсеналі організаторів акції є десятки способів залучення фінансових ресурсів, але про них - у наступних матеріалах.
Якщо ваша організація чи ви особисто маєте намір долучитися до акції „Басейн всією громадою", можете перерахувати кошти на наш рахунок.
Отримувач: Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 "ДИТИНСТВО".
Код отримувача: 33827673.
Банк отримувача: Жмеринська філія АБ "ЕКСПРЕС-БАНК",
м. Кам'янець-Подільський.
МФО банку: 302560.
Р/Р отримувача: 26000018028.
Призначення платежу: благодійний внесок.
Анатолій ПАЛАДІЙЧУК, голова правління БФ,, Дитинство".

 

 

Наші новини

Рекомендуємо українські ресурси: Каталог сайтів або анекдоти

Наші партнери